Hakkında

SanalÇelebi internet sitesi seyahat etmeyi, yeni yerler ve kültürler tanımayı, dünya güzelliklerini keşfetmeyi sevenler için hazırlanmıi, kişisel bir internet sitesidir.

Sitenin amacı bu gezileri gerçekleştirmek isteyenlere yol gösterici nitelikte; başından sonuna kadar problemsiz bir sehayat planlamak, planlarında en uygun fiyatlarla rezervasyonlarını oluşturmak, seyahat noktalarında en isabetli gezi yerleri belirlemek, en lezzetli yeme-içme yerlerini belirlemek ve en ucuz alışveriş mağazalarını sizlere sunmaktır.

SanalÇelebi, yaklaşık 1 sene süren çalışmaların sonucunda oluşturulmuştur ve asıl amacı kar sağlamak değildir. Burada amaç, Türkçe bilen herkese dünyanın çeşitli yerlerinde ki yaşamları tanıtmak ve bu bölgelere olası gezileri konusunda yardımcı olmaktır.

İnternet sitesi, doğru bilgiyi ziyaretçileri ile büyütecek şekilde tasarlanmıştır. İlgili sayfalara yorum ve katkıda bulunabilir, forum sayfalarında aradığınız bilgiye erişebilirsiniz.

Bu internet sitesi hazırlanırken elden geldiği kadar Türkçe kelimeler kullanılmıştır. Güzel Türkçe’mize sonradan girmiş kelimeler mümkün olduğu kadar gözardı edilmiştir.

SanalÇelebi internet sitesindeki tüm içerik Erol Biroğlu’na aittir, izinsiz kopyalanması ve başka mecralarda kullanılması kesinlikle yasaktır.

Gizlilik sözleşmesi için tıklayınız.

Logo Hakkında

SanalÇelebi logosu 30 derece ile 12 adet olarak yerleştirilmiş; dünya canlıları veya hareketlerinin dengesini bulduğu Altın Oran’a sahip Nautilius çizgilerinden alınmıştır.

Bana Ulaşın